Artykuł

Parki rozrywki w Indiach

Coming Soon – Amuza Adventure Park to największy Park rozrywki w centrum Indie, w Indiach Indore, mamy również najlepsze oferty dla ośrodków wypoczynkowych, hoteli, luksusowe pokoje, przygody, park i park wodny, który może pomieścić dla Ciebie, komfortowy i luksusowy pobyt i żywności w przystępnej cenie w całych Indiach. Amuza oferuje prawie wszystkie rodzaje sportów pole latające, ATV Polaris, Dirt motocykl Honda CR, Rappelling Bull jazdy, łucznictwo, Rocket wtryskiwacz, Paintball, Air hokej, piłkarzyki, gokarty, konia jazda, wahadłowe wiązki, opon ściany, pionowe linie, wirtualny boks i inne. Mamy również luksusowe pokoje i domki.

Nasza historia

Jesteśmy grupą renomowanych nieruchomości z Indie z doświadczeniem prawie 20 lat w tej branży. Opracowali kilka projektów mieszkaniowych i komercyjnych i przez znak w rozwój jednego rodzaju ośrodka w Patalpani w pobliżu Indore najbliższych wkrótce. To będzie jeden z największych parków przygoda w Indie.

Nasza wizja

Chcemy dać centralnego Indii największa przygoda strefy. Przez cały dzień będzie naładować swoje nudne, monotonne życie. Zobowiązujemy się do ciągłej innowacji i technicznie aktualizacji siebie. Oprócz Najlepsza infrastruktura i środowisko dla naszych Gości mamy dedykowany i wyszkolonych pracowników i wolontariuszy dla lepszego doświadczenia. To miejsce nie będzie służyć tylko jako weekendowy wyjazd dla mieszkańców miasta wyczerpany psychicznie, ale będzie również miejscem treningu na zewnątrz firmy.

Amuza Adventure Park jest Indii pierwszy Park rozrywki o wiele działań, które będzie można dreszczyk i przygód jeden, że Twój dzień. Nasz park jest zaprojektowany w taki sposób, że można kochać jak to jest. Szkoła jest obecnie i weekendy, wakacje Festiwal, i istnieje nie ma lepszego sposobu na świętowanie lata niż wycieczka do parku rozrywki Amuza. Te wesołe, mają coś dla dzieci w każdym wieku. Co myślisz o podczas planowania podróży do parku amuza może nie być słowa prędkość, emocje i adrenalina.

Park wodny, Hotel i ośrodek-

Amuza Adventure Park oparty na najnowszej architekturze i trendów slajdy, nasz park wodny jest tam pożegnać się wszystkie swoje obawy i możesz cieszyć się jak najlepiej wykorzystać Twój dzień. Przy basenie luksusowe pokoje nasz ośrodek to połączenie komfortu i luksusu.

Madhya Pradesh jest centralnym Indii jedno Państwo najpiękniejsze z niesamowitych miejsc historycznych, rzeka, fort, świątynie, multi kuchni, ulicy żywności, różnych kultur, według miast.” Indore zaprezentuje jej godną pozazdroszczenia naturalnych zasobów i lokalizacji i przekształcić region w jednym z Indore miasta wiodącą żyjących aktywnie dla rodzin.

„To będzie dysk turystyki i wzrostu bo ludzie odwiedzić z daleka i uświadomić sobie, jak piękny region jest i chcą pozostać i wrócić.”