Uncategorized

Najsłynniejsze parki rozrywki na świecie

Efteling

Szukasz miejsca, gdzie można mieć szaloną zabawę? Oto niektóre z najlepszych parków rozrywki na świecie. Dowiedz się, który z nich jest najbliżej ciebie!

Tivoli Gardens

Jednym z najstarszych parków rozrywki na świecie, Tivoli Gardens z przyjemnością przyciągają uwagę od 1843 roku. Centralnie położony w Kopenhadze park przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów do jego tętniącego życiem terenu, w którym można podziwiać rozmaite zabytki parków tematycznych i ekscytujące dreszcze. Oryginalna rozrywka w parku, Rutschebanen – znany jako Roller Coaster – pozostaje najlepszym coasterem w parku z torem, który tkwi w okolicach gór. Dla bardziej nowoczesnych dresów, Dæmonen (Demon) jest stalowym pociągiem, który ma bez podłogi samochody i tor, który zawiera wiele przygód dla dzieci i dorosłych.

Tivoli Gardens

Universal Studios

Międzynarodowa atrakcja składająca się z dwóch parków tematycznych – Universal Studios Florida i Universal’s Islands Adventure-Universal stworzyła mistrzowskie doświadczenie związane z jednymi z najbardziej ukochanych franchisingów rozrywki, z E.T. Do Simpsonów. Choć niedawno wiele uwagi parków przesunęło się Harrym Potterem i jego dwoma dzielnicami w parku Czarodziejski Świat Harry’ego Pottera – Hogsmeade i alei Diagon. Fani o powieściach i filmach będą zachwyceni, gdy nadejdzie fantazja. Zatrzymaj się przez sklep Ollivanders, aby wypróbować nową różdżkę, zanim wypijesz orzeźwiający kufel Butterbeer w pubie The Three Broomsticks, a potem wezwij się z Harrym i jego przyjaciółmi do ekscytującej przygody przez Hogwart w podróży Harry’ego Pottera i Forbidden Journey.

Efteling Park

efteling park

Przywołując starożytne mity i legendy, Efteling Park jest holenderskim parkiem rozrywki dla całorocznych dreszczy. Miejsce docelowe od momentu powstania w 1953 r., Park Efteling przyciąga rocznie około 4,6 miliona turystów, a wśród parków 35 przejażdżek jest 35 stoków motorowych. Na ostateczny dreszczyk, udaj się do Baron 1898 coaster, który został otwarty w 2015 roku. Dla młodego kompletu, Efteling cieszy się światowymi atrakcjami, takimi jak Droomvlucht, ciemna przejażdżka parku przez zachwycający las i klasyczne bajki, które przeszły do życia.

Europa Park

Największy park rozrywki w Niemczech i drugi najpopularniejszy park rozrywki w Europie po Disneylandzie w Paryżu, Europa Park ma swój międzynarodowy klub fanów dzięki 12 dynamicznym coasteromi dzielnicom tematycznym o zasięgu globalnym. Ponad 40 milionów osób szukających emocji przechodzi przez bramę 40-letniego parku rocznie, podobnie jak jego najnowszy, Arthur – zawieszony rollercoaster wewnątrz / na zewnątrz.

Dorośli, którzy nie lubią szalonych przejażdżek, mogą spędzać czas w restauracjach. Bardziej ryzykowne osoby mogą odwiedzić kasyno, gdzie bonus bez depozytów daje wygrać trochę pieniędzy jeśli szczęście na to pozwoli. Europa Park jest zbudowany z myślą o dzieciach i dorosłych, więc nie jest to dziwne że park zawiera wiele atrakcji różnego typu. Spodziewaj się podobnego wrażenia Epcot, podczas którego poruszasz się po każdym europejskim obszarze tematycznym, począwszy od włoskiej kultury przy użyciu latającej maszyny Leonardo da Vinci na Volo da Vinci, do Alp szwajcarskich na szwajcarskiej trasie Bob Run.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *