Artykuł

Jak kredki działają – cztery zabawne fakty dla twórczych dzieci

Dzieciaku kolorowanie kredkami stronę mają historię. Oto cztery Darmowe kolor pastel historia fakty, większość dzieci nie wiedzą.

(1) kredki dla dzieci

(2) historia i wynalazców kredek

(3) jak kredki są wykonane

(4) typów i zastosowań kredek

Dodaj te swoje kolorowanki wiem jak braggin’ praw, dziecko.

 1. dzieci kredki

Pięć miliardów kredki używane?! W jednym roku?! Dziecko, wiesz, że kochasz koloryt.

* Kredki są podzielone na kredki dla dzieci i artystów kredki

* 100 miliardów kredki zostały dokonane od przed wojny światowej. Oznacza to, że twoi dziadkowie Świetne, Świetne, Świetne, Świetne, kolorowe z kredkami.

* American dziecko używa około 730 kredki przez swoje Dziesiąte urodziny. Jeśli jesteś 10 lat i nie był używany 730 kredki jeszcze, masz zamiar trafić… Tak jesteś między wieku od dwóch do ośmiu, wydasz około trzydzieści minut kolorowania dzień. Nie nawet się zmęczony, możesz?

 1. historia i wynalazców z kredki jesteś nie tylko chłopiec, który uwielbia kolor. Ktoś musiał wymyślić kredki i kolorowanki kije. Najlepsze kumple kuzynów Edwin Binney i Harold Smith stworzył kredki woskowe i firmy Crayola w 1903 roku. Edwin i Harold wykonane buty polskich i farb drukarskich zbyt.

Podczas francuskiej rewolucji Jacques Conté wynalazł nowoczesny ołówek przez połączenie grafitu z gliny.

Pastel jest francuskiego słowa ołówek.

Edwin, Harold i Jacques lubi kolorowanki – kochasz koloryt. To jest fakt.

Dziś kredki są wykonane przez Prang, Sargent, Roseart, Conte, Faber-Castell, Winsor & Newton i inne kolorowanki firmy sztuki.

 1. jak kredki są wykonane

Dziecko, pastel, którego używasz jest kij kolorowy wosk. Pastel ma proszkowych termoutwardzalnych, barwnika w proszku i parafiny lub wosk sojowy. Hartowanie w proszku sprawia, że pastel sztywny. Barwnika w proszku jest jak kolorowe mąki. Wyższej jakości pigmentu sprawia, że kolory są jaśniejsze i bardziej intensywne. Jeśli chcesz Pastel Purpurowy barwnik fioletowy mąkę w wosku. Parafina sprawia, że kolor pastel zetrzeć na swoje kolorowanki strona papieru.

Parafina, wosk fakty:

 • Sprawia, że candy błyszczący
 • Deski surfingowe antypoślizgową
 • Ujawnia postrzałowy proszku na dłoni wyzwalacza
 • Świece topnieje
 • Stosowane w leczeniu piękno Twojej matki?! -Gładka skóra, dziecko.

Chłopcy, masz dostęp do 128 parafina Wosk pastel kolory. Jak wiele są w kolekcji pastel, dziecko?

 1. typy i używa kredek

Kredki, innych niż wosk są węgiel, pastele twardej i miękkiej gliny, pastelami olejnymi, – rozpuszczalny w wodzie i smar ołówki.

Fine artystów i producentów szkła za pomocą te kredki:

 • Specjalistyczna kredki kolor, tektura, szkło, skóra, ubrania, plastiku, metalu, kamienia i drewna.
 • Woda – rozpuszczalny kredki rozpuścić w wodzie i mają wysokiej pigmentacji. Po zabarwieniu obrazek z tymi kredkami, pędzla na wodzie na efekt akwareli.
 • Grafit pastel sunie większości kart do szkicowania, układ i projekt.
 • Naciśnięcie kredę Kolorowe kredki są jędrne, bezpyłowa – nie kichasz.
 • Kredki Litho pomóc wyraziste linie i ciemne głębokiej czerni. Zapoznaj się z „Kolor: kolorowanki stronę dzieci należy odkryj dwa zabawy fakty”
 • Sos rosyjski jest krzyż między miękkie pastelowe i Conte – aksamitnie gładka pastel rysunek.
 • Miękkie pastelowe kije są bogate i maślany. Pigmenty przesunąć tuż przy drążku bez kruszenia lub łamanie dla jaśniejsze kolory cleaner.
 • Twarde pastele są w kształcie kwadratu i bogato pigmentowane. One są idealne do szkicowania i mocno rysunku i produkują bardzo mało pyłu.
 • Smar ołówki, wosk, kredki lub markery Chiny: są używane do pisania, rysowania i trzymać na gładkich, szkła, metalu, polerowanego kamienia, ceramiki, tworzyw sztucznych i Mylar.
 • Kolorowe kredki są pakowane w drewno jak ołówek szkoły.

Poważne, o sztuce i kolorowanki – eksperymentować z wszystkie kredki za wspaniałe efekty i zwiększyć swoje umiejętności artystyczne?

Dziecko, teraz można się chwalić. Nauczyłeś się:

* Miliony dzieci Plus możesz użyć miliardy kredki

* Edwin, Harold i Jacques przywódcy pastel nowoczesne wynalazki

* Jak kredki są wykonane

* Rodzaje i zastosowania crayonsPermission jest przyznawane na przedruk tego artykułu „Kolorowanki Strona kredki historia: cztery zabawy fakty dla dzieci”. Użyj go na swojej stronie, szkole, domu i szkole, klasy sztuki i rzemiosła, Kościół lub biblioteki z żywymi

Bezpłatny bezpieczny Coloring Book stron dla dzieci chłopców linki i kredyty nienaruszone. Więcej artykułów com coloring-pages-book-for-kids-boys są bezpłatne. Nie uprawnienia do edycji, zmienić lub sprzedaży artykułów.