Artykuł

Dekorowanie choinki to czas dla rodziny

Jeśli rozważasz zakup nowego drzewa w tym roku, pierwszym krokiem jest aby wybrać drzewo naturalne lub sztuczne. Dzięki coraz zaawansowanej technologii produkcji, sztuczne choinki teraz mają wiele zalet w porównaniu z ich odpowiednikami na żywo. Długi sposobów pochodzą od lepki aluminium choinki z 1960 roku i są teraz sprzedawane praktycznie wszystkie barwy tęczy.

Pierwsze sztuczne choinki była niczym Fantastyczny rekonstrukcje leśnych piękno, które widzimy dzisiaj. Dziś nie tylko sztuczne drzewo wygląda świetnie, ale to będzie wyglądać jej najlepiej przez cały sezon wakacyjny i może być ponownie użyty w każde święta, co czyni go ekonomiczny wybór. Oprócz tego, że szybkie i łatwe w obsłudze, Choinki sztuczne mają kompaktowa konstrukcja ułatwia przechowywanie.

Skoro masz choinki w miejscu, czy to prawdziwymi lub sztucznymi, trzeba ozdobić go. Czy jesteś wykończeniowe evergreen naturalne lub sztuczne drzewo tu są kilka porad dotyczących całego doświadczenia trochę mniej chaotyczna. Jeśli masz małe dzieci, które są podatne na ciągnięcie ozdoby z dala od drzew, to może być dobry pomysł, aby inwestować w jedną z już urządzone drzew, które mają ozdoby, które nie mogą być usunięte.

Ozdoby

W ubiegłym roku, jeśli możesz wszystko zapakowane w sposób zorganizowany, nie będziesz tracić czasu sortowanie przez uszkodzone ozdoby i stosy starych blichtr. Po dekoracji, ozdoby miejsce otwarcie w tabelach tak, że rodziny mogą poruszać się swobodnie i dodać ich specjalne dotyku do drzewa w będzie. Może to również pomóc zachować swoje cenne bombki od wścibskich palców dzieci. Ozdoby, cokolwiek zdecydujesz się iść z, będziemy chcieli, aby przestrzeń Twoje ozdoby i mieć te duże i małe równomiernie wśród gałęzi drzew.

Światła

Czy wiesz, w 1882 roku, Thomas Edison asystent postanowił używać jego szef wynalazku, aby dodać efekt bardziej „twinkly” choinki – światła, który biegł na energii elektrycznej. Co to wynalazek! Jeśli chcesz, aby owinąć światła lub błyskotka wokół drzewa, należy to zrobić przed powieszeniem ozdoby. Pomoże to chronić ozdoby z wypadnięciem podczas pracy. Lubię grzebać światła tylko nieco wewnątrz oddziałów, więc je dodać, jak postawię się gałęzie kilka rund na warstwę. To tworzy niektórych głębokość do drzewa, kilka świecące światła ukryte wewnątrz oddziałów. Być hojny z Twojego światła, jak dać drzewa bogaty efekt i nadać jej wpływ podczas wyświetlania w nocy.

Girlandy

Wszelkiego rodzaju choinki tym rzeczywistym, sztuczne lub ściany montowane choinki wygląda świetnie urządzone w girlandy popcorn lub świecidełek. Można również zrobić girlandy z biały i zielony lukrecji zaskoczy. Użyj swojej wyobraźni, myśleć poza pole.

Czy podjąłeś decyzję, aby mieć prawdziwe drzewo, czy sztuczny, każdy może cieszyć się rytuał wiszące oświetlenie, drapowania, girlandy i swags i przycinania drzewa z swoje ulubione ozdoby świąteczne. Jest to czas dla rodziny w najlepszym wydaniu.