Super mięsnie brzucha? Dziesięć podstawowych zasad żywienia

Pozbycie się tłuszczu, który zakrywa nasze mięśnie brzucha jest możliwe tylko, jeśli zaplanujemy w bardzo dobry sposób trening. Oczywiście ma na to wpływ również dieta, jeśli jemy cokolwiek i w jakichkolwiek ilościach to niestety, ale efektów pozytywnych z tego nie będzie. Trzeba kierować się ustalonymi zasadami, który trzeba się przez cały czas trzymać. Tylko w ten sposób można będzie pozbyć się niechcianego tłuszczu.

3

„Nie” dla przetworzone żywności
Pokarm, który jesz ma być jak najbardziej naturalny. Kupuj świeże ryby, mięso, owoce, warzywa, jaja. To są te składniki, których potrzebujesz.

Mniejsza ilość węglowodanów
Jeśli nie masz szybkiego metabolizmu to unikać spożywania węglowodanów. Dzienny możesz spożywać od 30 do 120 gram.

Owoce i fruktoza
Fruktoza to cukier, które jest najbardziej ryzykowny. Można go spożywcza jedynie w owocach. Trzeba jednak uważać na ilość. Z polecanych owoców można wymienić jagody, truskawki, maliny. Nie stosujmy soków czy dżemów.

Białko i tłuszcze na śniadanie
Pierwszy posiłek jest bardzo ważny, dlatego trzeba dać organizmowi bardzo dobrą porcję białka. To wpłynie pozytywnie na zmniejszenie łaknienia, ale za to nasili się nasza energia. Można zrobić omlet z warzywami czy mięso z orzechami.

Tłuszcz to nie samo zło
Dla Twojego organizmu tłuszcz nie jest wrogiem. Pamiętaj, że jedząc tłuszcz jednocześnie przestawiasz swój organizm na wykorzystywanie tłuszczu w procesach energetycznych. Oznacza to łatwiejsze spalanie zmagazynowanego tłuszczu. Zdrowy tłuszcz to ten w rybach, jajach czy oleju z oliwek.

Nie pij wszystkiego
Nie pij soków, bo możesz bardzo szybko dostarczyć do organizmu ogromne ilości kalorii. Nie słodź herbatę i pij wodę mineralną.

Błonnik
20 gram błonnika to dzienne zapotrzebowanie organizmu. Jedź warzywa, nasiona i owoce.

Kwasy omega 3
Kwas omega 3 pozwala spalić tłuszcz, który się zgromadził w organizmie. Jedź morskie ryby i jaja ze wsi.

Jedz po treningu
Dostarcz do organizmu składników, które będą pomagały w regeneracji.

Odpoczywaj
Jeśli widzisz, że masz dość treningów i czuje się zmęczony to odpocznij.

Art. pochodzi z: Probolan 50 i 60 kapsułek – mocarni.pl sklep online

Zobacz na:

  • Jak nie przesadzać podczas treninguJak nie przesadzać podczas treningu Okazuje się, że najlepsi sportowcy na świcie odznaczają się pewnymi cechami charakteru, czyniącymi z nich mistrzów w swojej kategorii. Do tych cech charakteru należy przede wszystkim upór, niezłomność oraz chęć rywalizacji. O ile wydaje się z pozoru, iż każda z tych […]
  • Czy to dobry pomysł?Czy to dobry pomysł? Sklepów oferujących militaria cały czas przybywa. Jeśli chcemy wybierać tylko te na najlepsze to na stronie militarni-krakow.pl znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Tutaj znajdują się Militaria, które są najlepszej jakości ale mamy też największy ich wybór. To […]
  • Przeprowadzki z ogromnym doświadczeniem w mieście WrocławPrzeprowadzki z ogromnym doświadczeniem w mieście Wrocław Zmiany miejsca zamieszkania za każdym razem są niemałym zamieszaniem. Bez różnicy od liczby osób, jakich dotyczy ten temat, w każdym przypadku jest dużo do załatwienia. W momencie, gdy dotyczy to dużych rodzin często zdarza się,iż jest to nie do ogarnięcia samemu. […]
  • Stylista dla mężczyznStylista dla mężczyzn Panie ubierają się w miarę dobrze, ale z panami jest o wiele gorzej. Panowie w wielu przypadkach nie przykładają w ogóle uwagi do tego, co mają na sobie. Nie ma się, co dziwić, że później stylistka Łódź ma, co robić w takiej sytuacji. Nie zawsze jest pomocny, bo […]

1 Komentarz

  1. Hermenia

    Fascynujące, ale generalnie to znam bardziej interesujące nowiny.

Komentarze są zamknięte.

Ta strona korzysta z plików Cookies
Akceptuje
x