Jak kredki działają – cztery zabawne fakty dla twórczych dzieci

Posted on Posted in Artykuł

Dzieciaku kolorowanie kredkami stronę mają historię. Oto cztery Darmowe kolor pastel historia fakty, większość dzieci nie wiedzą.

(1) kredki dla dzieci

(2) historia i wynalazców kredek

(3) jak kredki są wykonane

(4) typów i zastosowań kredek

Dodaj te swoje kolorowanki wiem jak braggin’ praw, dziecko.

 1. dzieci kredki

Pięć miliardów kredki używane?! W jednym roku?! Dziecko, wiesz, że kochasz koloryt.

* Kredki są podzielone na kredki dla dzieci i artystów kredki

* 100 miliardów kredki zostały dokonane od przed wojny światowej. Oznacza to, że twoi dziadkowie Świetne, Świetne, Świetne, Świetne, kolorowe z kredkami.

* American dziecko używa około 730 kredki przez swoje Dziesiąte urodziny. Jeśli jesteś 10 lat i nie był używany 730 kredki jeszcze, masz zamiar trafić… Tak jesteś między wieku od dwóch do ośmiu, wydasz około trzydzieści minut kolorowania dzień. Nie nawet się zmęczony, możesz?

 1. historia i wynalazców z kredki jesteś nie tylko chłopiec, który uwielbia kolor. Ktoś musiał wymyślić kredki i kolorowanki kije. Najlepsze kumple kuzynów Edwin Binney i Harold Smith stworzył kredki woskowe i firmy Crayola w 1903 roku. Edwin i Harold wykonane buty polskich i farb drukarskich zbyt.

Podczas francuskiej rewolucji Jacques Conté wynalazł nowoczesny ołówek przez połączenie grafitu z gliny.

Pastel jest francuskiego słowa ołówek.

Edwin, Harold i Jacques lubi kolorowanki – kochasz koloryt. To jest fakt.

Dziś kredki są wykonane przez Prang, Sargent, Roseart, Conte, Faber-Castell, Winsor & Newton i inne kolorowanki firmy sztuki.

 1. jak kredki są wykonane

Dziecko, pastel, którego używasz jest kij kolorowy wosk. Pastel ma proszkowych termoutwardzalnych, barwnika w proszku i parafiny lub wosk sojowy. Hartowanie w proszku sprawia, że pastel sztywny. Barwnika w proszku jest jak kolorowe mąki. Wyższej jakości pigmentu sprawia, że kolory są jaśniejsze i bardziej intensywne. Jeśli chcesz Pastel Purpurowy barwnik fioletowy mąkę w wosku. Parafina sprawia, że kolor pastel zetrzeć na swoje kolorowanki strona papieru.

Parafina, wosk fakty:

 • Sprawia, że candy błyszczący
 • Deski surfingowe antypoślizgową
 • Ujawnia postrzałowy proszku na dłoni wyzwalacza
 • Świece topnieje
 • Stosowane w leczeniu piękno Twojej matki?! -Gładka skóra, dziecko.

Chłopcy, masz dostęp do 128 parafina Wosk pastel kolory. Jak wiele są w kolekcji pastel, dziecko?

 1. typy i używa kredek

Kredki, innych niż wosk są węgiel, pastele twardej i miękkiej gliny, pastelami olejnymi, – rozpuszczalny w wodzie i smar ołówki.

Fine artystów i producentów szkła za pomocą te kredki:

 • Specjalistyczna kredki kolor, tektura, szkło, skóra, ubrania, plastiku, metalu, kamienia i drewna.
 • Woda – rozpuszczalny kredki rozpuścić w wodzie i mają wysokiej pigmentacji. Po zabarwieniu obrazek z tymi kredkami, pędzla na wodzie na efekt akwareli.
 • Grafit pastel sunie większości kart do szkicowania, układ i projekt.
 • Naciśnięcie kredę Kolorowe kredki są jędrne, bezpyłowa – nie kichasz.
 • Kredki Litho pomóc wyraziste linie i ciemne głębokiej czerni. Zapoznaj się z „Kolor: kolorowanki stronę dzieci należy odkryj dwa zabawy fakty”
 • Sos rosyjski jest krzyż między miękkie pastelowe i Conte – aksamitnie gładka pastel rysunek.
 • Miękkie pastelowe kije są bogate i maślany. Pigmenty przesunąć tuż przy drążku bez kruszenia lub łamanie dla jaśniejsze kolory cleaner.
 • Twarde pastele są w kształcie kwadratu i bogato pigmentowane. One są idealne do szkicowania i mocno rysunku i produkują bardzo mało pyłu.
 • Smar ołówki, wosk, kredki lub markery Chiny: są używane do pisania, rysowania i trzymać na gładkich, szkła, metalu, polerowanego kamienia, ceramiki, tworzyw sztucznych i Mylar.
 • Kolorowe kredki są pakowane w drewno jak ołówek szkoły.

Poważne, o sztuce i kolorowanki – eksperymentować z wszystkie kredki za wspaniałe efekty i zwiększyć swoje umiejętności artystyczne?

Dziecko, teraz można się chwalić. Nauczyłeś się:

* Miliony dzieci Plus możesz użyć miliardy kredki

* Edwin, Harold i Jacques przywódcy pastel nowoczesne wynalazki

* Jak kredki są wykonane

* Rodzaje i zastosowania crayonsPermission jest przyznawane na przedruk tego artykułu „Kolorowanki Strona kredki historia: cztery zabawy fakty dla dzieci”. Użyj go na swojej stronie, szkole, domu i szkole, klasy sztuki i rzemiosła, Kościół lub biblioteki z żywymi

Bezpłatny bezpieczny Coloring Book stron dla dzieci chłopców linki i kredyty nienaruszone. Więcej artykułów com coloring-pages-book-for-kids-boys są bezpłatne. Nie uprawnienia do edycji, zmienić lub sprzedaży artykułów.